DWDRUMS.CZ

DWDRUMS.CZ představuje profesionální bubeník Petr Kudibal. Vystudoval konzervatoř a JAMU v Brně, hrál s mnoha profesionálními soubory (Jazz Archive (big-band), Státní filharmonie Brno, Titanic, HKO, Mocca Band, Progres 2, Dunaj, Orchestr studio Brno pod vedením Igora Vavrdy, Moravanka Jana Slabáka, X-Team, Brass 6 a další).

Spolupracoval s takovými osobnostmi, jako je Milan Nytra, Atma Anur a s mnoha dalšími. Doprovázel mnoho předních českých interpretů; například Felix Slováček, Laco Deci - New York, Helena Vondráčková, Gábina Kočí, Leona Machálková, Ladislav Kerndl, a další

Jako jeden z prvních lidí v této republice "objevil" v  roce 1994 na zájezdu s Moravankou v Holandsku bicí DW. Od té chvíle věděl, že jediná správná cesta je tahle. V roce 2001 si zakoupil první soupravu DW, se kterou natočil několik desek. Doba šla dál, Petr se stále více zajímal o původ svého nástroje, tohoto zájmu si povšimnul i John Good. Ten zjistil, že i na druhé straně zeměkoule existuje člověk, který naprosto propadl kouzlu jeho výrobků. Štěstím bylo, že tito dva lidé, John a Petr, se potkali. Stalo se tak v roce 2002 ve Frankfurtu.

John s Petrem si od prvního okamžiku padli do oka a začalo se rozvíjet jejich přátelství. Po čase si John vyžádal od Petra jeho nahrávky, a  ty se dostaly až ke komisi, která rozhoduje o umístění do seznamu firemních hráčů DW Roster.

Těšíme se na Váš zájem

Kontaktujte nás: +420 608 881 551, Fügnerovo nábřeží 43, Bílovice nad Svitavou 66401